Rooster volwassenen

Maandag

Tijd Les Leeftijd Docent
18:00 - 19:00 Belly Dance Fit & Fun Open Level Sarah Safi Harb
18:00 - 19:30 Contemporary Jazz (Basic) Joseph Guy
18:15 - 19:45 Klassiek (Int./Adv.) Nathalie Haelermans
18:30 - 19:45 Floor Barre Paola Ghidini
18:30 - 19:45 Urban Feminine (Intermediate) Jowellino Sprock
18:30 - 19:45 Yoga Dance Carmen Kurpershoek
19:00 - 20:00 Zumba (All Levels) Yosery Petit
19:15 - 20:30 Belly Dance Open Level Sarah Safi Harb
19:30 - 21:00 Contemporary Jazz (Beg./Int.) Joseph Guy
19:45 - 21:00 Heels (Intermediate) Sofie Hofstee
19:45 - 21:00 Urban Mix (All Levels) Jeanne van Beek
19:45 - 21:00 Dancehall (Intermediate) Aimée Tobi

Dinsdag

\
Tijd Les Leeftijd Docent
18:00 - 19:15 Zumba Deusa Marques
18:15 - 19:30 Twerk (Beginners) Nicole Cole
18:15 - 19:30 African Dance (Beginners) Sue-An Agol
18:30 - 19:45 Urban Feminine (Beginners/Intermediate) Jowellino Sprock
19:15 - 20:45 Lyrical Jazz (Intermediate) Regillio Sedoc
19:30 - 20:45 House (Open Level) Diego Oliviera
19:30 - 21:00 Urban 25+ (Beg./Int.) Regillio Pinas
19:45 - 21:00 Jazz (Beginners) Annika Mäkelä
19:45 - 21:00 Hip Hop (Intermediate) Kevin Varias
19:45 - 21:00 Afro Dance (All Levels) Suela Wilsterman

Woensdag

Tijd Les Leeftijd Docent
18:00 - 19:30 Contemporary Jazz (Basic/Beginner) Joseph Guy
18:15 - 19:30 Klassiek Ballet (Beg./Int.) Paola Ghidini
18:30 - 19:45 Sexy Heels (Pre- Intermediate) Nicole Cole
19:00 - 20:00 Danceworkout (Open Level) Percy Kruythoff
19:15 - 20:30 Hip Hop (Open Level) Rubén Sanchez
19:30 - 20:45 Commercial (Intermediate) Jasper van Huigevoort
19:30 - 20:45 Salsa Fit (All Levels) Rachel Basant
19:30 - 21:00 Quantum Contemporary (Intermediate) Joseph Guy
19:45 - 21:00 Dancehall (All Levels) Gloria Munoz Galeano
20:00 - 21:15 Sexy Heels (Basic) Nicole Cole
20:30 - 20:45 Hip Hop (Open Level) Choreography Nadia Tomazenko

Donderdag

Tijd Les Leeftijd Docent
18:15 - 19:30 Klassiek Ballet (Beginners) Open Class Machteld van Acker
18:30 - 19:30 Urban Mix (Beginners) Jeanne van Beek
18:30 - 19:30 Bungee Dance/Fit Helen Pokrovska
18:30 - 19:45 Urban Feminine (Beginners) Jowellino Sprock
19:30 - 20:45 Latin Commercial (Open Level) Kevin Boekhoudt
19:45 - 21:00 Afro Dance (Beginners) Suela Wilsterman
19:45 - 21:00 Urban Feminine Intermediate/Advance Jowellino Sprock
19:45 - 21:00 Dancehall (Beg./Int.) Joelle Terzol
19:45 - 21:00 Feminine Hip Hop (All levels) Amber Gray

Vrijdag

Tijd Les Leeftijd Docent
11:00 - 12:15 Dancehall (Open Level) Katie Suter
18:00 - 19:15 Afro Dance (All Levels) Suela Wilsterman
18:30 - 19:45 Femme Confidence Heels Tony
18:30 - 19:45 Feminine Hip Hop (Beginners) Amber Gray
18:30 - 20:00 Contemporary Jazz (Beg./Int.) Joseph Guy
18:45 - 20:00 Hip Hop performance (Intermediate/Advance) Kevin Varias
18:45 - 20:00 Commercial (Intermediate) Jasper van Huigevoort
19:15 - 20:30 Afro Pump (Open Class) Suela Wilsterman

Zaterdag

Tijd Les Leeftijd Docent
09:30 - 10:45 Yoga Dance Carmen Kurpershoek
11:45 - 13:15 Lyrical Jazz (Intermediate) Regilio Sedoc
13:00 - 14:00 Bungee Dance/Fit Helen Pokrovska
13:00 - 14:15 Shuffle Dance (Beginners/Intermediate) Krista Uusitalo
13:30 - 14:45 Dancehall (Beginners) Gloria Munoz Galeano
14:00 - 15:15 Latin Styles (Beginners) Kimberly Vrolijk
14:45 - 16:00 Dancehall (Intermediate) Gloria Munoz Galeano

Zondag

Tijd Les Leeftijd Docent
10:45 - 12:00 Twerk (All Levels) Rachel Basant
11:30 - 13:00 Contemporary Jazz (Beg./Int.) Joseph Guy
12:00 - 13:15 Klassiek Ballet (Beginners) Open Class Tomomi Murata
13:15 - 14:30 Urban Feminine (Beg./Int.) Jowellino Sprock
14:30 - 15:45 Urban Feminine heels (Beg./Int.) Jowellino Sprock
14:45 - 16:00 Dancehall (Open Level) Merle Drommel